Zemianske Kostoľany

Samostatný technik

Náplň práce

  • vypracovávanie plánov opráv a údržby strojov a zariadení
  • vypracovávanie plánov odstávok výroby
  • zabezpečovanie cenových ponúk od externých dodávateľov opráv a investícii
  • zabezpečovanie objednávok služieb
  • vyhotovovanie a spravovanie výkresovej dokumentácie ku strojno-technologickým zariadeniam
  • spolupráca pri diagnostike porúch strojno-technologických zariadení
  • kontrola prác externých dodávateľov
  • práca na zariadeniach s riadiacimi systémami PLC, pneumatika, hydraulika

Požadujeme

  • vyhovujúce vzdelanie: úplne stredné odborné, prípadne VŠ I. stupňa technického zamerania
  • prax nie je podmienkou
  • znalosti z oblasti elektrotechniky, mechatroniky, mechaniky
  • elektrotechnické minimum - § 21 elektrotechník – výhoda
  • manuálna zručnosť, technická gramotnosť
  • pracovné nasadenie, flexibilita, zodpovedný prístup
  • práca s PC (Word, Excel, PowerPoint, AutoCAD)

Ponúkame

  • nástup 01.07.2022, prípadne na základe vzájomnej dohody
  • 900,00 €, po uplynutí skúšobnej doby nadstavbová zložka (prémie 25 %)
  • prácu v príjemnom pracovnom prostredí a vo firme s dlhoročnou tradíciou výroby
  • zaškolenie skúsenými kolegami
  • balík finančných i nefinančných benefitov

Pokiaľ sme vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať

Celková maximálna veľkosť nahrávaných dát je 256 megabytov