Rodinný dom

Michal Baloga

„Keď rastie rodina, musí rásť aj spoločné bývanie“
Objekt
rodinný dom
Opis domu

S príchodom nových najmenších členov rodiny si 25-ročný Michal Baloga uvedomil, že jeho poslaním je postaviť rodinný dom, kde sa budú môcť s manželkou pokojne pozerať na to, ako ich deti rastú, behajú po záhrade a ako rodina si užívajú nezávislosť, po ktorej vždy tak túžili.

Rodinka sa pevne rozhodla zahniezdiť na mierne svahovitom pozemku uprostred malebných slovenských kopčekov, lúk a pasienkov. Široká stavba sa čoskoro začala rysovať a keď ju zaplnili početné modré obaly tvárnic PORFIX, všetko bolo pripravené na realizáciu sna všetkých členov rodiny. Michal Baloga nie je z tých, ktorí stoja so založenými rukami, zatiaľ čo mu im očami rastie nový dom. Celý projekt sám vedie a postupne ho doťahuje do dokonalosti.    

„Hrubú stavbu sme zvládli už za 14 dní. Staviame vlastnými rukami, len s pomocou niekoľkých remeselníkov a materiálov od PORFIXu. Ešte síce nemáme hotovo, ale s rodinou veríme, že všetko bude dokončené čoskoro. Nevieme sa dočkať,“ priznáva stavebník M. Baloga.

Keďže ide o prvé spoločné bývanie, chce pre svoju rodinu len to najlepšie. Práve preto sa na stavbu starostlivo pripravoval nielen návrhom projektu a výpočtom ceny materiálov, ale taktiež predbežnými kalkuláciami spotreby, ktoré sme s ním pripravili.

„So stavbou som zatiaľ veľmi spokojný. Páčia sa mi hlavne ceny a preto stavebný materiál PORFIX určite odporučím aj priateľom a známym,“ usmieva sa hlava mladej sympatickej rodiny.